Заказ появится здесь!

каталог
Yagodar - джемы, варенье, соусы, начинки, чаи, сиропы
Выбери язык:
Русский
ru
/
Отзывы клиентов о компании Ягодар

Отзывы клиентов о компании Ягодар

Оставить отзыв
Максим Лемеха
Отзыв от 12.06.2026
22:05
Дуже натуральні вкуси у джемів. Інше поки не пробував, але тут ягоди як ягоди, а не хімзавод поработав
Представитель компании
Дякуємо за ваш відгук! Працюємо аби ви отримали натуральне, котре приємно буде смакувати. Спробуйте також соуси. Ми певні, що вони вам сподобаються
Катерина Кравченко
Отзыв от 10.06.2026
13:01
Ягоды класно подходят для декорации тортов. И не твёрдые как бывает а легко жуются. Племянник был доволен тортом с клубникой. Благодарю!
Представитель компании
Дякую вам за відгук. Нехай усім рідним гарно смакує!
Вадим Дегтярёв
Отзыв от 29.05.2026
07:03
С первого куска шашлыка понял, что это теперь любимые соусы. Даже такой себе маринад спасли на ура!
Представитель компании
Раді що вам сподобалось та дякуємо за відгук!
Анастасія Бзенко
Отзыв от 22.05.2026
17:52
Нарешті в нас почали з’являтись такі продукти від українських виробників, діабетичні продукти такий дефіцит. Не відчувається, що це джем без цукру, смак нормальний, ягідний. Хочеться, щоб таких наших продуктів ставало більше
Представитель компании
Дякуємо за такий відгук! Ми завжди намагаємось робити найкраще для наших людей!
Анастасія Золотарьова
Отзыв от 20.05.2026
13:39
Супер! Просто смакота! Можна поєднювати майже з усім! Притримуючись кето-дієти дуже важко знайти щось, що мені підійде на постійній основі й швидко не надоїсть. З сиром, овочами, грибами. Дякую що робите реально якісно!
Представитель компании
Ми ретельно працюємо над рецептурою, аби кожен міг знайти для себе щось смачненьке. Дякуємо за відгук!
Анна Марцынюк
Отзыв от 13.05.2026
15:18
Заказывала пару сиропов на пробу, малинку и вишню. На вкус очень приятные, нет этого резкого химозного запаха. Поливала ими блины и сырники — зашло на ура, сладенько и пахнет натурально. Доставили быстро, баночки аккуратные. Единственное — они довольно жидкие. Хотелось бы чтобы были чуть погуще, а то слишком быстро впитываются в те же блины и расход получается большой. Но в остальном все супер, покупкой довольна, спасибо!
Представитель компании
Дякуємо за такий щирий та детальний відгук! Нам дуже приємно, що сиропи смакують вам із млинцями та сирниками — це справді одне з найкращих поєднань. Щодо консистенції, то наші сиропи мають саме таку текстуру, щоб їх було зручно додавати і в десерти, і в каву та напої. Ваше зауваження обов'язково передамо нашому виробництву для врахування в майбутньому. Дякуємо, що обираєте ЯГОДАР! Будемо раді новим замовленням!
Ганна Замишляк
Отзыв от 07.05.2026
11:01
Замовляла ягідні джеми для домашніх десертів, і це реально топ. Смак максимально натуральний, наче щойно з куща Текстура густа, що дуже тішить. Використовувала для каші малому, але сама підсіла — смакує, солодкість помірна, не забиває все інше. Окремий респект за стильний дизайн баночки. Зняла одну зірку лише за те, що термін придатності після відкриття досить короткий, треба з’їдати дуже швидко, щоб не зіпсувалося.
Представитель компании
Щиро дякуємо вам за такий теплий і детальний відгук Нам неймовірно приємно знати, що джеми смакують не лише вам, а й маленьким гурманам Раді, що ви оцінили натуральний смак, текстуру та навіть дизайн баночки — ми справді вкладаємо багато уваги в кожну деталь А щодо терміну зберігання після відкриття — ви абсолютно праві. Через те, що ми не використовуємо агресивних консервантів, продукт потребує зберігання в холодильнику та швидшого споживання. Для нас це своєрідний компроміс на користь натурального складу та якості Дякуємо, що обираєте ЯГОДАР
Людмила Зайцева
Отзыв от 04.05.2026
17:15
Заказывал вишневый джем без сахара — очень сильный продукт. Вкус насыщенный, натуральный, с приятной кислинкой, без пустой слащавости, как это часто бывает с заменителями сахара. Консистенция густая, хорошо держится на хлебе, идеально зашла как к сырникам. Видно, что продукт сделан без лишней химии. Но почти невозможно отстирать. Может ткань такая, но взялось как вшитое
Представитель компании
Дякуємо за відгук 💛 Нам дуже приємно отримувати такі сигнали від вас 😊 Стараємось робити продукти, до яких хочеться повертатись знову і знову. Дякуємо, що обираєте ЯГОДАР!
Марина Лапата
Отзыв от 30.04.2026
17:50
Просочила торт вишневим сиропом. Смачно
Представитель компании
Дякуємо за Ваш відгук!
Виктор Тонга
Отзыв от 22.04.2026
16:35
Пряный соус смородиновый вкусный. Только баночки на семью на один раз каждому по ложке. Но вкус класный. К мясу с картошкой или к рису подошол хорошо
Представитель компании
Дякую за ваш відгук! У нас натуральний продукт, тому доводиться робити менші банки, аби соуси не встигали псуватись.
Посмотреть больше
1
2
1

/ 2

Оставить отзыв

Авторизируйся или зарегистрируйся, чтобы написать отзыв.

SMS
Viber
Telegram

Зацени наш Instagram